Jak odmienić smartfony - 8 niesamowitych pomysłów

Poradnik dodany przez: Tetryczny
11672 0

Nie od dziś wiadomo, że smartfon to funkcjonalne urządzenie: można nim wysyłać wiadomości, przeglądać Internet, płacić rachunki, nagrywać filmy i wiele innych. Dzięki temu filmikowi DIYdowiemy się, jak na inne sposobu odmienić go i usprawnić, aby służył naszym potrzebom jeszcze lepiej. Po kilku drobnych modyfikacjach i zainstalowaniu kilku aplikacji, możemy otrzymać: kompas, urządzenie do nastrajania gitary czy stabilny statyw do nagrywania filmów.
Tych kilka recept home made, które zostały tutaj zaprezentowane z całą pewnością ułatwi wykorzystywanie smartfona w codziennych czynnościach, nawet jeżeli zabraknie nam baterii – pokazano sposób na jego krótkotrwałe przywrócenie do świetności. Dlatego też jeżeli planujemy jakiekolwiek modyfikacje i naprawy, z całą pewnością to wideo będzie dla nasz dużą pomocą. Zawarte w nim porady są proste i łatwo do wykorzystania samodzielnie. Wystarczy posiadać smartfon i trochę czasu, żeby móc spokojnie naśladować instrukcję, a może nawet samodzielnie wymyślić jakieś innowacje.
Taki telefon wszak nie służy jedynie do przekazywania wiadomości ani wykonywania połączeń, to znacznie większa oferta udogodnień, które spodobają się nawet tym, którzy normalnie nie próbowaliby robić takich eksperymentów. Jednak lifehacker na filmiku wykonuje przeróbki bezpieczne zarówno dla użytkownika, jak i dla samego urządzenia. Ten DIY będzie również nieocenioną inspiracją dla tych, którzy poszukują ekonomicznych i funkcjonalnych trików na to, jak udoskonalić domowe urządzenia. Ten film DIY pokazuje, że można odmienić swojego smartfona, bez uciekania się do różnorodnych trików na trwałe zmieniających bądź niszczących całego urządzenie. 

Do poradnika Jak odmienić smartfony - 8 niesamowitych pomysłów przypisano następujące tagi:

telefon smartfon modyfikacje i naprawy diy lifehacker home made

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak odmienić smartfony - 8 niesamowitych pomysłów skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...