Bezpieczeństwo w sieci to ostatnio bardzo popularny temat. Wiele zagrożeń czeka na nas nie tylko ze strony świata zewnętrznego, ale także ze strony wirtualnej. W raz z rozwojem internetu pojawiają nowe zagrożenia, które mogą narazić nas na przykre konsekwencje. Jak na przykład atak dos. Blokowanie dostępu do internetu czasami może się nam przydać.
Żeby bronić się przed atakami, trzeba wiedzieć jak się wykonuje. No bo właściwie jak przeprowadzić atak dos. Odłączenie kogoś od wifi może być naprawdę problematyczne dla drugiej osoby :). Atak dos właśnie na tym polega :).
Jest to film, który powstał w celach edukacyjnych! Broń Boże nie zachęcam do tego, aby kogoś w ten sposób atakować, czy wykorzystywać ten sposób w innych niecnych celach. Jest to materiał czysto edukacyjny.
Mam nadzieję, że prezentowany przeze mnie materiał spodoba się Wam i będziecie potrafili dobrze wykorzystać tę wiedzę.
A teraz zapraszam do oglądania i subskrybowania. Dziękuję za uwagę i za wszystkie pozytywne opinie :).