Jak odblokować i naprawić błąd z uruchamianiem tabletu

Poradnik dodany przez: Xspector
127145 0

Tablet nie chce się włączyć? Jedyne co widać to czarny ekran na tablecie? Spokojnie, to nie koniec świata i taka sytuacja nie znaczy o tym, że Twój sprzęt kopnął w kalendarz. Najprawdopodobniej, To Android się zawiesił. Nic poważnego. Naprawa tabletu w takim przypadku to prosta sprawa, jednak trzeba zobaczyć co zrobić aby samemu nie błądzić i nie zgadywać co zrobić.  

Zobacz jak odblokować tablet który się zawiesił. Nawet kiedy widzisz tylko i wyłącznie czarny ekran na tablecie to jest sposób aby wszystko wróciło do normy. Tak naprawdę, to wszystko co trzeba zrobić to wprowadzić urządzenie w tryb serwisowy a potem trzeba wykonać reset. Jeżeli chodzi o urządzenia z zainstalowanym fabrycznie systemem Android, to zazwyczaj wystarczy przytrzymać 3 przyciski (home, głośności [dół/góra] i power), aby nasz tablet lub inne urządzenie w ogóle chciało z nami rozmawiać. A jeżeli to nie zadziała, to po prostu wpisz w Google model swojego urządzenia i dopisz frazę "tryb serwisowy". Od razu zobaczysz jaka jest kombinacja klawiszy.

Do poradnika Jak odblokować i naprawić błąd z uruchamianiem tabletu przypisano następujące tagi:

systemowe tablet nie chce się włączyć jak odblokować tablet czarny ekran na tablecie naprawa tabletu android się zawiesił

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak odblokować i naprawić błąd z uruchamianiem tabletu skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...