Jak odblokować dysk (nieudana konwersja fat32 na ntfs)

Poradnik dodany przez: Danieliskot
17835 0

Komputery towarzyszą nam w każdym momencie naszego życia. Stały się naszym narzędziem pracy, a także rozrywki. Sterują tak naprawdę całym naszym życiem. Trzymamy na ich dyskach wszelkiej maści dane, od totalnych pierdółek, aż po te naprawdę ważne. Czasami bywa tak, że musimy coś zmienić w komputerze, bądź zaczynamy odkrywać jego nowe możliwości iiii wtedy mogą pojawić się problemy. Może pojawić się nam błąd przy zmianie systemu plików, bądź jakaś inna operacja pójdzie nie tak i wtedy mamy poważny problem. Mianowicie brak dostępu do dysku twardego. Zablokowany dysk to nic dobrego i jedyne co możemy z tego uzyskać to spore problemy. Trzymanie wszystkich danych bezpośrednio na dysku może obrócić się przeciwko nam w momencie kiedy ten wyświetli nam komunikat "brak dostępu do dysku twardego". Wtedy możemy spróbować zabawić się w odzyskiwanie danych, nie zawsze oczywiście się to udaje, ale jednak próbować warto. Partition Wizard to program, który w takiej sytuacji bezapelacyjnie powinien nam pomóc.

Nieudana konwersja fat32 na ntfs może skutkować tym, że pojawi się błąd i otrzymamy zablokowany dysk. Ratunek znajdziecie w filmiku.

Składniki:

  • fixer do pobrania (http://hosting.danio.ml/1442394971.zip)

Do poradnika Jak odblokować dysk (nieudana konwersja fat32 na ntfs) przypisano następujące tagi:

odzyskiwanie danych naprawa dysku twardego brak dostępu do dysku twardego partition wizard zablokowany dysk błąd przy zmianie systemu plików

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak odblokować dysk (nieudana konwersja fat32 na ntfs) skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...