Jak obsługiwać program Sony Vegas Pro 13 - Oś czasu

Poradnik dodany przez: koko_521
13923 0

Cześć.

Obróbka video to nie taka prosta sprawa. Fakt, że teraz mamy mnóstwo programów, które ułatwiają nam to zadanie dość znacznie, a nawet bym powiedział, że są tak proste w obsłudze jak konstrukcja cepa.

Oczywiście są też programy do zaawansowanej edycji. Jednym z bardziej przyjaznych dla użytkownika programów jest na przykład Sony Vegas. Tutoriale do tego programu są bardzo popularne, ale ja postanowiłem, że pokażę Wam wszystko od podstaw.

W drugiej części mojego wideoporadnika pokaże wam jak obsługiwać Sony Vegas, oś czasu dokładniej mówiąc. Zapraszam na następne wideoporadniki. Są to tak naprawdę podstawy Sony Vegas, które każdy powinien znać. Wszystko starałem się wytłumaczyć dość dość jasno, ale praktyka czyni mistrza więc sami próbujcie wszelkich rozwiązań :)

Montaż filmów, jaki program wybrać? Tego Wam nie powiem, każdy ma swoje plusy i minusy, ale myślę, że Sony Vegas i poradniki jakie posiada daje dość dużą bazę wiedzy, więc może będzie to dla Was dobre rozwiązanie na początek?

Muzyka: Eric Prydz - Pjanoo

Składniki:

  • Sony Vegas Pro 13

Do poradnika Jak obsługiwać program Sony Vegas Pro 13 - Oś czasu przypisano następujące tagi:

obróbka wideo sony vegas tutoriale sony vegas poradniki sony veagas oś czasu podstawy sony vegas montaż filmów jaki program

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak obsługiwać program Sony Vegas Pro 13 - Oś czasu skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...