Jak obrabować sklep z odzieżą w GTA V

Poradnik dodany przez: Radecki-XON
33544 0

Sztuczki i triki w GTA V to w sumie nieskończona rzeka pomysłów. Ta gra ma tyle możliwości, że głowa mała. Pewnie jak już grasz to sam nie wiesz za co się zabrać. Misje to tylko ułamek tego co możesz zrobić w grze. No i pewnie nie wiesz o wszystkich możliwościach bo zapewne mało jest graczy którzy wiedza wszystko o wszystkim. Poradniki GTA V pokazują co jeszcze można zrobić w grze i ten film jest właśnie takim poradnikiem. Z niego się dowiesz o sklepach z odzieżą w GTA V a dokładniej o ich sposobach obrabowania. Samych sklepów do obrabowania w GTA V jest więcej ale tu skupiamy się na tych odzieżowych. 

Sposób na wyciągniecie pieniędzy z kasy sklepu nie jest skomplikowany jednak musisz mieć do tego kanister z benzyną. Jak nie wiesz jak go zdobyć to jedź na stację benzynową, tam nieraz są do wzięcia. Zobacz jak wygląda sposób i zrób z tego nowe źródło zarabiania w GTA V. a jak któremuś z Twoich bohaterów brakuje hajsu to szybko możesz tak zdobyć gotówkę. Zapraszam do oglądania i do wykonania pomysłu. 

Do poradnika Jak obrabować sklep z odzieżą w GTA V przypisano następujące tagi:

gry komputerowe zarabianie w gta v poradniki gta v sztuczki i triki w gta v sklepy do obrabowania w gta v sklepy z odzieżą w gta v

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak obrabować sklep z odzieżą w GTA V skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...