Jak naprawić włącznik od komputera

Poradnik dodany przez: JaBaSiN
43154 0

Przycisk power w komputerze nie działa? Jest kilka sposobów żeby sobie z tym poradzić. W swoim poradniku zaprezentuję je trzy, z czego jeden będzie naprawdę ciekawy :) Jeśli chcesz więc dowiedzieć się jak naprawić komputer samodzielnie bez oddawania go do serwisu to ten filmik jest dla ciebie!

Pierwszy patent jaki wykorzystamy jest bardzo prosty. Jeśli nie wiesz jak naprawić przycisk power po prostu przepnij go do przycisku reset w obudowie. Dzięki temu komputer będziesz mógł odpalać wciskając reset. Prawda, że proste?

Drugi sposób to na złodzieja samochodów :) Jeśli komputer nie chce się włączyć możemy go odpalić na kable, wystarczy je odlutować i obrać z izolacji. Będziesz miał wtedy dwa kabelki, które wystarczy ze sobą złączyć żeby komputer się włączył. Wtedy jednak musisz mieć je na wierzchu lub ściągać za każdym razem przedni panel.

Trzeci pomysł jest najbardziej wypasiony. Potrzebna będzie nam stacyjka zapłonowa FSM/SPES wymontowana z syreny 1980r. W filmiku zobaczycie jak ją zamontować w komputerze. Mamy więc komputer na stacyjkę, prawda, że fajne? :)

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak naprawić włącznik od komputera skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...