Jak naprawić telefon, który ma problem z ładowaniem

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Modyfikacje i naprawy
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 02.04.2018 / 12:30
  • Odsłony: 3 305
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

lenda14

Do poradnika jak naprawić telefon, który ma problem z ładowaniem przypisano następujące tagi:

Poradnik prezentuje w jaki sposób samodzielnie naprawić telefon, który nie chce się ładować. Zepsuty telefon to poważny problem, a naprawa w serwisie może wiązać się z dosyć dużym wydatkiem. Tymczasem wiele prostych awarii można usunąć w domu przy pomocy prostych narzędzi. Serwis telefonów czasem wysoko wycenia usługi, które da się wykonać w kilka chwil bez żadnego specjalistycznego sprzętu. Takie modyfikacje i naprawy lepiej zrobić samemu i w ten sposób zaoszczędzić pieniądze, a także czas.

Jeśli urządzenie nie chce się ładować, źródłem problemu może być ładowarka do telefonu. Bardzo często jednak zdarza się, że kłopoty wynikają z zabrudzeń, które stopniowo gromadzą się w złączu ładowarki. Zamiast odwiedzać serwis telefonów Samsung możemy samodzielnie usunąć brud. Poradnik prezentuje w jaki sposób wykonać tę czynność bez uszkodzenia telefonu. Taka naprawa zepsutego telefonu jest bardzo prosta i zajmuje kilka chwil. Do oczyszczenia złącza potrzebna będzie jedynie wykałaczka lub igła, szczoteczka do zębów i alkohol. Obejrzyj film i zrób to sam, napraw telefon i nie wydawaj dużych pieniędzy na serwis, kiedy nie jest to konieczne.

Zabrudzone złącze ładowarki to bardzo powszechne źródło problemów z telefonem. Takie kłopoty mogą przydarzyć się każdemu użytkownikowi tego urządzenia. Z filmu dowiemy się jak oczyścić złącze w iPhonie oraz w innych smartfonach. Uporanie się z taką naprawą zajmie jedynie kilka minut, a zepsuty telefon zacznie działać prawidłowo. Dzięki instrukcjom z poradnika usuniemy usterkę w prawidłowy sposób, bez ryzyka, że przypadkiem uszkodzimy urządzenie. 

Kategoria: Telefony komórkowe > Modyfikacje i naprawy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak naprawić telefon, który ma problem z ładowaniem skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków