Jak naprawić starą fotografię

Poradnik dodany przez: przedbiurkiem
27555 4

Na 100 procent masz gdzieś stare zdjęcia, rodzinne fotografie które wymagają uwagi i naprawy. Aby zachować wspomnienia uchwycone aparatem dawno temu, możesz posłużyć się Photoshopem aby zachować i utrwalić te zdjęcia na zawsze ale przede wszystkim możesz je poprawić w programie. 

Stare zdjęcia mają to do siebie, że stają się wyblakłe, gdzieś tam kawałek jest przetarty, pognieciony, zakurzony no ... po prostu stare i jak wszystko z wiekiem, zdjęcia po prostu się starzeją i niszczeją. W końcu to nadal papier który jest podatny na wiele czynników zewnętrznych. 
Retuszowanie zdjęć a w tym przypadku bardziej może renowacja zdjęć to temat którym możecie się zająć sami, bez pomocy specjalistów i speców od obróbki fotografii. Wystarczy tylko na dobrym sprzęcie zeskanować stare zdjęcie i już można zabierać się do naprawiania zdjęcia. A warto, ponieważ zachowanie tych wspomnień jest czymś, co docenimy po latach. Więc nie ma na co czekać i czas na digitalizację starych fotografii. Miej pewność, że te stare fotografie przetrwają jeszcze dłuzej

Składniki:

  • Adobe Photoshop

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak naprawić starą fotografię skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...