Jak naprawić pada PS4 - wymiana mechanizmu analoga

Poradnik dodany przez: StefcioGames
23946 0

Palystation 4 zadebiutowała na naszym rynku 29 listopada 2013 roku. Wielu z Was pewnie nie musiało pewnie naprawiać pada do ps4, bo jest to dość świeża konsola, ale jeśli ktoś by potrzebował to zrobić, to mój filmik mam nadzieję, że mu pomoże.

Jeżeli macie gwarancję na swoją konsolę, a zepsuł Wam się analog w padzie, to oddajcie go do autoryzowanego serwisu. Zrobią to w ramach naprawy gwarancyjnej.

Jeżeli natomiast macie w sobie żyłkę majsterkowicza, a nie wiesz jak naprawić swojego pada od ps4, to ten filmik jest właśnie dla Ciebie. Pamiętaj, ze zepsuty analog w padzie, to nie tragedia i koniec świata.

W moim filmiku zaprezentuję wymianę analogów w ps4. Sprawdzimy także, czy to wszystko po wymianie zadziała ? :)) Jeśli nie wiesz, jak naprawić pada od ps4, to ten filmik jest właśnie dla Ciebie!

Pamiętaj, że wszystko wykonujesz na własną odpowiedzialność, a ja nie biorę na siebie winy jeśli Twój pad od Playstation nie znacznie działać po tej operacji. Zawsze możesz grać z zepsutym analogiem w padzie :).

Do poradnika Jak naprawić pada PS4 - wymiana mechanizmu analoga przypisano następujące tagi:

playstation naprawa pada ps4 wymiana analogów w ps4 jak naprawić pada od ps4 zepsuty analog w padzie pad od ps4 jak naprawić

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak naprawić pada PS4 - wymiana mechanizmu analoga skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...