Jak naprawić - None of the files dropped on Vegas Pro could be opened

Poradnik dodany przez: LajwStrimTM
23410 0

Obróbka wideo jest coraz bardziej popularna. Wiele osób chciałaby się tym zajmować na poważnie. To bardzo dobrze. Na początek mnóstwo osób włącza Sony Vegas. Jest to program bardzo przystępny. Posiada wiele funkcji, które dla laika są bardzo czytelne i zdecydowanie ułatwiają mu zadanie.

Niestety błąd w Vegas Pro, który bardzo często się pojawia to "none of the files dropped on vegas pro could be opened". Poradniki vegas pro wiele nie mówią o tym problemie, ale nie można zaprzeczyć, że pojawia się on dość często

O co w tym chodzi? Jest to problem z wrzuceniem filmu do Sony Vegas. Nie da się pracować kiedy vegas pro nie może otworzyć pliku.

Dlatego dzisiaj postanowiłem pokazać wam jak z tym problemem można się zmierzyć, który wbrew pozorom tak trudno się nie rozwiązuje :). Wystarczy, że będziecie mieli chwilę czasu i ten problem zniknie :).

Łatwe co ? :)

[LINKI]

Do programu : http://www.freemake.com/pl/free_video_converter/

[Filmik o ktorym mowie] : https://www.youtube.com/watch?v=NIglO7SEdjk

Do poradnika Jak naprawić - None of the files dropped on Vegas Pro could be opened przypisano następujące tagi:

obróbka wideo none of the files dropped on vegas pro could be opened błąd w vegas pro poradniki vegas pro problem z wrzuceniem filmu do sony vegas vegas pro nie może otworzyć pliku

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak naprawić - None of the files dropped on Vegas Pro could be opened skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...