Jak naprawić bug z czarno białym ekranem w Fallout 4

Poradnik dodany przez: 456honker
17426 0

Gry komputerowe wciągają nas bez reszty. Jeśli kiedyś zastanawialiście się nad tym czy gry komputerowe są dla Was to  chyba nigdy nie odpalaliście żadnego tytułu ;). Czy masz nasćie lat, czy dzieścia, a nawet i dziesiąt, to nie ma znaczenia, gry wciągają każdego :).

Jest wiele tytułów, które mają przez lata swoich wiernych fanów. Ostatnio tytułem na topie jest Fallout 4. Problem pojawia się w momencie kiedy już będziemy mieli tę długo wyczekiwaną grę i będziemy chcieli zacząć rozkoszować się wspaniałością tego tytułu.

Przytrafił mi się ostatnio pewien bug w grze Fallout 4, który spowodował, że zrobił mi się czarno biały ekran. W Fallout 4? Nowym tytule? Troszkę słabo... Na domiar złego  rogi były rozmazane, jedynie menu było kolorowe. Bugi w Fallout 4 nie powinny się zdarzać, ale jeśli wam się pojawią, to gotowe rozwiązanie macie tutaj.

Z racji tego, że nie zbyt łatwo było mi znaleźć rozwiązanie tego problemu podzielę się z wami rozwiązaniem go.

Będzie nam do tego potrzebne uruchomienie konsoli w Fallout 4 przy pomocy przycisku "`" , następnie wpisujemy "rimod 002041B6" (bez ")

Do poradnika Jak naprawić bug z czarno białym ekranem w Fallout 4 przypisano następujące tagi:

gry komputerowe fallout 4 problem czarno biały ekran w fallout 4 bugi w fallout 4 uruchomienie konsoli w fallout 4 rimod

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak naprawić bug z czarno białym ekranem w Fallout 4 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...