Jak naprawić błąd z niedziałającą myszką w GTA San Andreas

Poradnik dodany przez: Meserszmit
81040 0

GTA San Andreas ... gra która mimo swojego wieku nadal ma swoich graczy. Od razu powiem, że wiem, że to taki niszowy poradnik, ponieważ mając na rynku GTA IV i GTA V, stare San Andreas odchodzi do lamusa. Ale jeżeli ktoś miał taki problem z niedziałającą myszką w tej grze to tutaj znajdzie rozwiązanie tego problemu. Ja sam nie wiem dlaczego myszka nie działa w San Andreas i czy to tylko problem kilku pojedynczych graczy czy może szersze zagadnienie. Ale nie ważne, bo znalazłem ten poradnik i proszę bardzo - problem rozwiązany.

GTA San Andreas polecam też sobie pograć w trybie multiplayer gdyż zabawa jest przednia a nie potrzebujemy niesamowitego kompa aby móc grać w ta grę. Ale to już odnośnie opcji multiplayer to szukajcie w innych poradnikach. Nawet tutaj na stronie chyba były takie poradniki.

A powracając do tematu poradnika to powiem jeszcze, że rozwiązanie problemu myszki niedziałającej w grze jest proste, szybkie i każdy sobie z tym poradzi. No to chyba tyle, zapraszam i pozdrawiam.

Do poradnika Jak naprawić błąd z niedziałającą myszką w GTA San Andreas przypisano następujące tagi:

gry komputerowe gta san andreas gta sa niedziałająca myszka myszka nie działa w grze myszka nie działa w san andreas

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak naprawić błąd z niedziałającą myszką w GTA San Andreas skomentowało 2 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...