Jak naprawić Bad Sectory

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Systemowe
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 28.09.2015 / 17:16
  • Odsłony: 10 131
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

artur.lebioda

Komputery towarzyszą nam każdego dnia i o każdej porze. Nie wyobrażamy sobie już pracy, czy życia bez tego typu sprzętu. Systemowe zagwostki już praktycznie nie istnieją, bo każdy korzysta z komputera i wie jak go używać. Przynajmniej ogarnia te podstawowe funkcje.

Niestety czasami pojawiają się problemy, z którymi zwykły użytkownik w teorii sobie nie poradzi. Jest to na przykład uszkodzony sektor dysku, tak zwane bad sectory. Naprawa uszkodzonych sektorów jest trudna i wymaga ręki programisty, bądź osoby mocno ogarniętej w temacie.

Bad sectory jak naprawić wiedzą nieliczni. Ale możemy to w pewien sposób obejść i sami przeanalizować bad sectory. Sprawdzanie ich może być dostępne dla zwykłego zjadacza chleba. Mam nadzieję, że ten filmik sprawi, że nabędziecie nowe umiejętności, a dzięki temu będziecie mogli sobie poradzić z takimi problemami i nie będziecie korzystali z usług innych osób. Wystarczy odrobina chęci i samozaparcia, ale pamiętajcie, że wszystko wykonujecie na własną odpowiedzialność :).

link:http://www.ultimatebootcd.com/download.html

Kategoria: Modyfikacje > Systemowe

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak naprawić Bad Sectory skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków