Jak nakleić hartowane szkło na ekran smartfonu

Poradnik dodany przez: Radecki-XON
128817 0

Tempered Glass, czyli folia ochronna do telefonu, która została wykonana z hartowanego szkła, w przeciwieństwie do tradycyjnych folii z poliwęgladu, jest znacznie trwalsza i bezpieczniejsza dla naszego smartfonu.

Według mnie jest to najlepsza folia na telefon. Nie dość, że zapewnia najlepszą ochronę wyświetlacza, to jeszcze jest dużo trwalsza niż produkcje z poliwęglanu. Mimo iż producenci zapewnią, że nasz ekran jest zrobiony z bardzo trwałego szkła gorilla glass, to jednak wole dodatkowo zabezpieczyć ekran mojego smartfonu. Jest to jedna z tych modyfikacji i napraw, które nie zajmą Wam wiele czasu i z którą poradzi sobie praktycznie każdy z Was. Tylko trzeba się przyłożyć, żeby założyć to szkło hartowane na telefon.

To dodatkowa ochrona wyświetlacza. W tym filmie pokazuję Wam jak nakleić folię szklaną na ekran smartfonu, tak by efekt był jak najlepszy.

Więcej na - http://galaktyczny.pl

Polub nas na Facebooku - http://facebook.com/galaktycznypl

Śledź nas na Twitterze - https://twitter.com/galaktycznypl

Grafika wykonana przez @JullietteKai (https://twitter.com/JullietteKai)

Do poradnika Jak nakleić hartowane szkło na ekran smartfonu przypisano następujące tagi:

modyfikacje i naprawy hartowane szkło na telefon folia ochronna do telefonu najlepsza folia na telefon folia na telefon jak nakleić ochrona wyświetlacza

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak nakleić hartowane szkło na ekran smartfonu skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...