Jak nagrywać ze Spotify i słuchać muzyki offline bez reklam

Poradnik dodany przez: spock
31813 0

Największa baza utworów muzycznych, czyli Spotify i poradnik w którym opiszę i pokażę sposób na nagrywanie z tego serwisu wszelkich utworów muzycznych całkowicie za darmo. Oprócz tego sposób na Spotify bez reklam i słuchanie muzyki offline. 

Samo przechwytywanie wykonamy za pomocą programu Audacity, który powinien być już wam znany. To jedne z najpopularniejszych programów do obróbki i montażu plików audio. I do tego jest w pełni darmowy. Nagrywanie ze Spotify za pomocą właśnie Audacity nie będzie trudne i każdy utwór tym sposobem będzie mógł się znaleźć waszej kolekcji na dysku. Teraz największa baza utworów muzycznych stoi przed Tobą całkowicie otwarta. Sam się przekonaj jak dobrze działa i jak dobrze sprawdza się nagrywanie ze Spotify. A jeżeli znasz ten serwis tylko z nazwy to koniecznie zainteresuj się nieco głębiej tym portalem. W końcu tyle muzyki w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki raczej nigdzie indziej nie ma w sieci. Spotify za darmo i bez reklam i do ściągnięcia - zapraszam.

Składniki:

  • Linux
  • Windows
  • Spotify
  • Audacity

Do poradnika Jak nagrywać ze Spotify i słuchać muzyki offline bez reklam przypisano następujące tagi:

obróbka audio spotify nagrywanie nagrywanie ze spotify spotify za darmo spotify bez reklam największa baza utworów muzycznych

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak nagrywać ze Spotify i słuchać muzyki offline bez reklam skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...