Jak nagrywać filmy z komputera na kanał YouTube

Poradnik dodany przez: StefcioGames
22614 0

Oto pierwszy poradnik z serii filmów poradnikowych dla nowych YouTuberów. W tym pierwszym filmie będzie o nagrywaniu filmów z pulpitu i o oczyszczaniu dźwięku z szumów. Być może wydaje Ci się, że sporo już wiesz na ten temat i że YouTube a raczej społeczność YouTube przyjmie Cię od razu do siebie z wielką radością. NIE - tak na pewno nie będzie jeśli nie zadbasz o jakość swoich nagrań. Czasy YouTuba, kiedy to nagrywanie filmów było praktycznie partyzantką minęły bezpowrotnie i teraz oprócz pomysłu liczy się przede wszystkim jakość nagrań. Nagrywanie filmów programem też poszło mocno do góry i teksty typu "przepraszam za szumy" nie przechodzą. Przecież wiadomo, że szumy można usunąć w programie albo kupić lepszy mikrofon albo stworzyć domowej roboty, sprawny filtr na mikrofon. Możliwości jest wiele więc takie wymówki są bez sensu. 

Zobacz jak wygląda profesjonalne nagrywanie gier i porządne nagrywanie filmów z pulpitu i wystartuj jako nowy YouTuber ale w świetnej jakości i profesjonalnie.

Do poradnika Jak nagrywać filmy z komputera na kanał YouTube przypisano następujące tagi:

nawanie pulpitu i gier nagrywanie gier nagrywanie filmów poradnik youtubera nagrywanie filmów programem nagrywanie filmów z pulpitu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak nagrywać filmy z komputera na kanał YouTube skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...