Jak nagrywać filmy bez programów za pomocą Google Chrome

Poradnik dodany przez: kao116
34211 0

Wielu z nas tworzy wideo, czy różnego rodzaju użyteczny kontent, gdzie przeplata się mnóstwo technik. Czasami jednak musimy wykorzystać coś innego, jak na przykład nagrywanie filmów z pulpitu. Wtedy potrzebujemy specjalistycznego oprogramowania, które przeważnie nie jest darmowe, a żeby go używać trzeba mieć dyplom przynajmniej inżyniera. 

Ale mam dla Was dzisiaj ciekawą radę, która myślę, że pomoże wszystkim potrzebującym. Otóż Google Chrome ma rozszerzenia, które pomagają nam w wielu sytuacjach, ale nie są to zawsze zwyczajne wtyczki. Nie mówię o jakiś przyciskach, tylko o najlepszych dodatkach do google chrome. Takich jak program do nagrywania filmów.

Dodatek ten nazywa się Screencastify i służy do nagrywania pulpitu. Wujek Google zadbał o to żeby jego przeglądarka miała mnóstwo możliwości, często tworzonych przez użytkowników.

Ale ten temat przejawiał się już wielokrotnie dlatego zamieszczam Wam kilka linków, które mogą pomóc.

Jak poprawnie nagrywać programem Dxtory,

Jak nagrywać poradniki za pomocą YouCam 3

Oczywiście nie jest to nagrywanie za pomocą Chrome, ale może przyda się innym, którzy potrzebują więcej możliwości.

--------

Chcesz dowiedzieć się jak nagrywać filmy z pulpitu? Szukasz ciekawego programu do nagrywania filmów? Dzisiaj pokażę Wam mój sposób na nagrywanie filmów z pulpitu. Czy wiedzieliście, że jest to możliwe za pomocą przeglądarki internetowej? Jeśli nie to trafiliście w idealne miejsce :).

Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni z osiągniętych rezultatów. Wtyczka jest na tyle fajna, że wystarczy do tego przeglądarka i już możecie się cieszyć nowymi możliwościami.

Do poradnika Jak nagrywać filmy bez programów za pomocą Google Chrome przypisano następujące tagi:

google nagrywanie filmów z pulpitu google chrome rozszerzenia najlepsze dodatki do google chrome program do nagrywania filmów screencastify

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak nagrywać filmy bez programów za pomocą Google Chrome skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...