Jak nagrywać filmy bez konieczności renderingu

Poradnik dodany przez: GremlinKilla
19482 4

Hej, dziś nagrywanie filmów z pominięciem nudnego i czasochłonnego procesu postprodukcji. Sposób i technika nagrywania w 1080p nie jest czymś skomplikowanym i odpowiednie programy plus ustawienia dają nam właśnie taką możliwość. 

Nagrywanie akcji z pulpitu w obecnym okresie to bardzo prosta rzecz. Do nagrywania screencastów jest bardzo wiele programów, z czego większość to darmowe propozycje z których korzysta większość osób. Jeżeli sam chcesz coś nagrać (także akcję z gry) to jak już masz coś robić to zrób to dobrze. Nikt nie chce oglądać nudnego zagadnienia i to do tego w słabej jakości. Teraz bardzo dobrą jakość nie jest trudno otrzymać, więc jest to już standard, którego trzeba się trzymać. dodatkowo renderowanie filmów można już sobie odpuścić kiedy zastosujemy rady i wskazówki z tego poradnika. Postprodukcja już nie będzie dodatkowym, czasochłonnym zajęciem.

Zobacz jak powinno wyglądać nagrywanie akcji z pulpitu i jakich programów warto używać, aby całość była w ekstra jakości.

Składniki:

  • VB Audio: http://vb-audio.pagesperso-orange.fr/Cable/index.htm
  • Action!: http://mirillis.pl/pl/products/action.html
  • Reaper: http://www.reaper.fm/

Do poradnika Jak nagrywać filmy bez konieczności renderingu przypisano następujące tagi:

nawanie pulpitu i gier nagrywanie akcji z pulpitu renderowanie filmów postprodukcja nagrywanie w 1080p nagrywanie screencastów

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak nagrywać filmy bez konieczności renderingu skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...