Jak nagrywać ekran na urządzeniach Apple - iPhone i iPad

Poradnik dodany przez: AppleNaYouTube
35420 0

Hej, w tym iOS'owym poradniku zobaczycie jak wygląda nagrywanie ekranu iPhone i iPad. Nagrywanie ekranu, czyli tego co się dzieje na pulpitach tych urządzeń.

Teoretycznie z nagrywaniem pulpitu iPhone czy ekranu iPada nie ma za dużych problemów ale w praktyce okazuje się, że Apple po prostu nam w tym przeszkadza. Nawet po zakupie danego programu do nagrywania ekranu Apple może go usunąć i nie będzie on więcej dostępny. Dlaczego tak się dzieje? Apple po prostu nie lubi kiedy użytkownicy nagrywają np. akcje z gier na swoich sprzętach, czy też inne screencasty. A najciekawsze jest to, że obecnie nie ma żadnego programu do nagrywania ekranu dostępnego w iStore. Tak więc jak sobie poradzić z tym problemem? Jak nagrać ekran iPhone lub iPad? Nagrywanie ekranu, mimo że jest utrudnione to nie jest niemożliwe. Z pomocą przychodzą nam programy ... które instalujemy na komputerze. O co chodzi i jak to wszystko wygląda to rzeczy, których dowiecie się z filmu.

Mój Facebook: https://www.facebook.com/AppleNaYoutube

Mój Twitter: https://twitter.com/MatthewKrawczyk

Do poradnika Jak nagrywać ekran na urządzeniach Apple - iPhone i iPad przypisano następujące tagi:

nawanie pulpitu i gier nagrywanie ekranu iphone ipad nagrywanie ekranu nagrywanie pulpitu iphone programy do nagrywania ekranu poradniki iphone

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak nagrywać ekran na urządzeniach Apple - iPhone i iPad skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...