Jak nagrywać ekran iOS bez Jailbreak (MAC OS X)

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Nagrywanie pulpitu i gier
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 05.01.2016 / 16:34
  • Odsłony: 6 306
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

gombiak

Hej!

nagrywanie pulpitu i gier to popularne zajęcie wielu młodych, a także i nieco starszych ludzi. Brzmi to nieco dziwnie, ale wraz z rozwojem technologii stało się naprawdę rozpowszechnionym zjawiskiem. Do tego dochodzi nagrywanie ekranu telefonu. Mamy już pełny zestaw, tego co możemy zobaczyć w sieci. Niestety nie wszystko da się tak ładnie i pięknie uwiecznić w materiale. 

Na przykład nagrywanie ekranu iOS i nagrywanie ekranu MAC nie jest tak proste, ponieważ ze względu na zamkniętość tego środowiska i całego systemu wiele z takich programów, czy też narzędzi działa jedynie po jego złamaniu. Ale nagrywanie pulpitu komórki nie musi być przecież takie trudne. 

Dlatego dzisiaj pokażę Wam jak nagrać akcję z ekranu telefonu. Mam nadzieję, że będzie to dla Was ciekawa lekcja, z której wyciągniecie odpowiednie wnioski :). 

Przerwa w filmach spowodowana była zmianą komputera, wszystko już ogarnąłem więc dodaję wam taką oto błachostkę. Może komuś się przyda. Narka! Jeżeli spodobał Ci się ten film, czemu mnie nie zasubskrybować?

Kategoria: Audio i Wideo > Nagrywanie pulpitu i gier

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak nagrywać ekran iOS bez Jailbreak (MAC OS X) skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków