Jak nagrywać ekran iOS bez Jailbreak (MAC OS X)

Poradnik dodany przez: gombiak
10531 0

Hej!

nagrywanie pulpitu i gier to popularne zajęcie wielu młodych, a także i nieco starszych ludzi. Brzmi to nieco dziwnie, ale wraz z rozwojem technologii stało się naprawdę rozpowszechnionym zjawiskiem. Do tego dochodzi nagrywanie ekranu telefonu. Mamy już pełny zestaw, tego co możemy zobaczyć w sieci. Niestety nie wszystko da się tak ładnie i pięknie uwiecznić w materiale. 

Na przykład nagrywanie ekranu iOS i nagrywanie ekranu MAC nie jest tak proste, ponieważ ze względu na zamkniętość tego środowiska i całego systemu wiele z takich programów, czy też narzędzi działa jedynie po jego złamaniu. Ale nagrywanie pulpitu komórki nie musi być przecież takie trudne. 

Dlatego dzisiaj pokażę Wam jak nagrać akcję z ekranu telefonu. Mam nadzieję, że będzie to dla Was ciekawa lekcja, z której wyciągniecie odpowiednie wnioski :). 

Przerwa w filmach spowodowana była zmianą komputera, wszystko już ogarnąłem więc dodaję wam taką oto błachostkę. Może komuś się przyda. Narka! Jeżeli spodobał Ci się ten film, czemu mnie nie zasubskrybować?

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak nagrywać ekran iOS bez Jailbreak (MAC OS X) skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...