Jak nagrać profesjonalny film telefonem - 5 sposobów

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
10416 0

W dzisiejszych czasach trudno sobie wyobrazić dzień bez smartfona. Pojawia się w dłoni praktycznie każdego przechodnia, niezależnie od miejsca lub sytuacji. Dlatego też coraz więcej osób wykorzystuje go jako sprzęt do nagrywania filmów. Na powyższym wideo 5 sposobów na pokazuje, jak w kilku prostych krokach sprawić, żeby takie nagranie wyglądało profesjonalnie.

Na początek potrzebny będzie smartfon z dobrym aparatem i pomysł na to, co planujemy nagrać. Wstępny etap może zająć trochę czasu, ale samo wykonanie to ciekawa sprawa i warta eksperymentowania. Potem będziemy musieli znaleźć program do montowania filmu – czy to na telefonie czy na komputerze, aby wykończyć nasz projekt i nadać mu ostatni szlif.
Zaprezentowany powyżej filmik przedstawia triki, które nie tylko ułatwią nagrywanie, ale też nadadzą się do montażu wideo. Dostępne w Internecie gry i programy do telefon dodatkowo zapewnią nam jeszcze lepsze efekty, dzięki intuicyjnej obsłudze. Wystarczy jedynie, że weźmiemy smartfon z dobrym aparatem, wykorzystamy powyższe porady, a w kilka minut będziemy mieli solidny i ciekawy materiał do wrzucenia na media społecznościowe i YouTube'a.
Najważniejsza jest tutaj kamerka do nagrywania oraz jej ustawienie – stabilne i na odpowiedniej wysokości. Jeżeli do tego połączenia dodamy jeszcze dwa zaskakujące pomysłu na statyw do telefonu, to będziemy mieli wszystko, czego potrzebujemy. I dzięki temu nasz film będzie wyglądał dobrze i ciekawie.
Powyżej zaprezentowano 5 sposobów na szybkie, efektowne i zabawne nagrania, dzięki którym będziemy mogli pochwalić się w Internecie umiejętnościami profesjonalnych youtuberów. Warto więc z nich skorzystać i cieszyć się zaskakującymi rezultatami.

Wejdź tu po więcej takich pomysłów: https://www.youtube.com/watch?v=qPnG_VLCHy4

Składniki:

  • KRÓTKI FILMIK Z EFEKTEM 0:51
  • FILMOWY MAGIK (REVERS / FILM OD TYŁU) 2:12
  • KRÓTKOMETRAŻOWY FILM ZE SMARTFONA 3:40
  • ZAKRĘCONE UJĘCIA 4:56
  • SLIDER Z RĘCZNIKA 6:03

Do poradnika Jak nagrać profesjonalny film telefonem - 5 sposobów przypisano następujące tagi:

gry i programy na telefon statyw do telefonu 5 sposobów na kamerka do nagrywania smartfon z dobrym aparatem program do montowania film

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak nagrać profesjonalny film telefonem - 5 sposobów skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...