Jak nagrać kawałek jak Blacha 2115

Poradnik dodany przez: Front_Uprzedzenia
6105 0

Jeżeli chcesz nagrać kawałek w stylu Blacha2115, ten filmik będzie dla nas idealną okazją. Pokazuje nam w kilku prostych krokach, w jaki sposób możemy dokonać przeróbki prostego nagrania. Produkcja muzyki jest poważnym zadaniem, jednak do jej wykonania nie potrzebujemy drogiego i wyszukanego sprzętu. Do prostych przeróbek wykonywanych przez początkujących, aspirujących artystów, konieczny będzie jedynie program Autotune.
Otrzymujemy pomocne wskazówki, które ułatwią nam rozpoczęcie pracy oraz samodzielne nagrywanie bez konieczności wynajmowania studia czy innych kosztów. Dzięki temu produkcja muzyki staje się nie tylko dostępna dla szerszego grona zainteresowanych, ale też stanowi krok w stronę własnych utworów.
Gdy wiemy, jak przeprowadzana jest obróbka audio, możemy śmiało spróbować własnych pomysłów, ćwicząc kreatywność oraz wiedzę, jaką posiadamy na temat rapu. Jeżeli zaś chcemy jedynie przygotować coś w stylu Blacha2115, ten filmik będzie dla nas równie atrakcyjną okazji. Dowiemy się krok po kroku wraz z przykładami, jak powinniśmy korzystać z ustawień i narzędzi, jakie oferuje Autotune. Nie musimy przy tym znać się na żadnych skomplikowanych technologiach, konieczne jest jednak rozeznanie w tym, czym jest rap, czym są bity, jak się produkuje oraz jak się ich używa.
W takim wypadku nagrywanie muzyki będzie dla nas dużo łatwiejszym zadaniem, szczególnie, jeżeli powyższe wideo przygotowane jest w bardzo praktyczny i łatwy do naśladowania sposób. Warto więc się z nimi zapoznać i czerpać wiedzę od osoby, która pokazuje jej ciekawe zastosowanie. Jest tutorial, który pomoże zarówno doświadczonym producentom, jak i amatorom.

Grupa:  https://www.facebook.com/groups/286752701692853/

Wesprzyj mnie: https://patronite.pl/brudnamalpa 

Do poradnika Jak nagrać kawałek jak Blacha 2115 przypisano następujące tagi:

nagrywanie rap obróbka audio autotune produkcja muzyki blacha 2115

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak nagrać kawałek jak Blacha 2115 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...