Jak na stronę www dodać przycisk lubię to z facebooka

Poradnik dodany przez: Truerro
25274 0

Ten film pokaże wam jak możecie dodać na swoją stronię internetową buttony Twittera, Google + i lubię to z Facebooka. Nie na każdej stronie są akurat te trzy buttony ale w sumie chyba powinny być. W końcu to 3 podstawowe i największe serwisy społecznościowe i warto z nich korzystać. 

A dodawanie przycisków facebook like button, google plus button, twitter follow button nie jest trudne i wszystkie trzy dodaje się praktycznie w ten sam sposób. Jeżeli to Cię interesuje i sam chcesz dodać te przyciski do swojej strony lub do swojego bloga to zapraszam do tego poradnika. Wszystko dokładnie tutaj zostało wyjaśnione, więc nie będziesz musiał nigdzie indziej szukać dodatkowych informacji. 

Tworzenie stron i blogów praktycznie rzadko występuje bez dodania takich przycisków. Niestety teraz sama strona nie wystarczy. Musi być ona połączona z naszymi kontami społecznościowymi, które muszą tez być ciągle aktualizowane. 

Tak wiec jeżeli zastanawiasz się i nie wiesz jak dodać przycisk czy to z fejsa czy Twittera to już masz odpowiedź

Do poradnika Jak na stronę www dodać przycisk lubię to z facebooka przypisano następujące tagi:

twitter tworzenie stron i blogów google plus strony www jak dodać przycisk facebook lubię to facebook developers facebook like button google plus button twitter follow button

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak na stronę www dodać przycisk lubię to z facebooka skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...