Jak montować w Final Cut Pro #5 - synchornizacja Video i Audio

Poradnik dodany przez: Xspector
12578 0

Jeżeli prowadzimy kanał na YouTubie albo o tym myślimy, czy też interesuje nas profesjonalne tworzenie filmów, z pewnością będziemy zainteresowani powyższym wideo. Prezentuje on sposoby na synchronizację wideo i dźwięku, dzięki zastosowaniu programu Final Cut Pro – zaawansowanego narzędzia wykorzystywanego przez zawodowców.
Dzięki poświęceniu kilku minut na obejrzenie prostego tutorialu, zyskamy wiedzę, której zdobycie mogłoby nam zająć znacznie więcej czasu i pieniędzy na płatnych kursach. Stąd też warto zobaczyć, jak przebiega montaż filmów i samodzielnie naśladować pokazane na nim kroki. Taką metodą będziemy w stanie znacznie więcej się nauczyć, a sam edytor wideo przestanie mieć przed nami tajemnice. Jest to jeden z najprostszych sposobów po sięgnięcie po profesjonalną wiedzę i nie narażanie się na koszty. Pozwala także na sprawdzenie, czy tworzenie filmów jest czymś, czym chcemy się zajmować. Może okazać się, że zwykły program do montażu filmów okryje przed nami nową ścieżkę kariery, o jakiej nie myśleliśmy do tej pory.
Niezależnie jednak od powodu i wiedzy wstępnej, jesteśmy w stanie osiągnąć podobne rezultaty do zaprezentowanych powyżej. Prosta obróbka wideo, jaka została wykonana na tutorialu, wymaga trochę pracy, jednak efekty z pewnością będą dla nas satysfakcjonujące. Będziemy mogli się pochwalić pracą i czerpać owoce z wysiłku, jaki włożyliśmy w montaż filmów. Nie musimy jednocześnie zdawać się na fachowców, zwłaszcza, gdy jest to jedynie nasze hobby, a nie sposób na zarabianie. Wystarczy, że wybierzemy odpowiedni edytor wideo, a krótkim czasie i dzięki powyższemu filmikowi, będziemy w stanie przygotować profesjonalne nagranie, które mogłoby być wykonane w prawdziwym studiu przez zawodowców. 

Do poradnika Jak montować w Final Cut Pro #5 - synchornizacja Video i Audio przypisano następujące tagi:

obróbka wideo tworzenie filmów montaż filmów program do montażu filmów edytor wideo final cut pro

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak montować w Final Cut Pro #5 - synchornizacja Video i Audio skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...