Jak modyfikować Farming Simulator 17 - tekstury nawozów

Poradnik dodany przez: alien1987
9304 0

Na rynku twórcy prześcigają się, aby gry komputerowe spełniały coraz wyższe wymagania graczy. Muszą być przystępne, wystarczająco intuicyjne, ale przede wszystkim powinny wiernie naśladować rzeczywistość – zwłaszcza, jeżeli chodzi o gry symulacyjne. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się przede wszystkim symulator farmy, dzięki któremu można poprowadzić własne gospodarstwo.

Mimo że wydaje się to zadanie jedynie dla specjalistów, również dobrze przygotowani amatorzy są w stanie wykorzystać choćby giants editor to stworzenia wiarygodnej i przekonującej gry. Dobrym przykładem, którym posługuje się poradnik, aby pokazać, jak stworzyć ciekawy symulator farmy (uwzględniający nawet takie szczegóły, jak delikatny powiew wiatru czy położenie słońca i cień rzucany przez traktor) są modyfikatory wykorzystywane przy projektowaniu popularnej gry Farming Simulator 17.

W poradniku znajdują się wskazówki odnośnie tego, w jaki sposób można łatwo wybrać i przerabiać nowe tekstury do sf 17. Krok po kroku wytłumaczone jest, jak rozpakować, zainstalować i używać dodatki urozmaicające czas poświęcony na gry komputerowe. Prowadzi poprzez proces kopiowania kodu i umieszczania go w kodzie gry.

Poradnik używa specjalistycznego języka, dlatego będzie on szczególnie przydatny dla osoby już obeznanej ze środowiskiem Farming Simulator. Dzięki niemu jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdym etapem, przez który przechodzi twórca, pragnąc stworzyć ciekawe gry symulacyjne. Na końcu pozostaje najprzyjemniejsza część, zagospodarowanie pola, gdzie wykorzystywane są nowe tekstury do fs 17, modyfikacje, które pomogą uwiarygodnić grę i czerpać z niej dodatkową przyjemność.

Trzeba ściągnąć dodatki: http://uploaded.net/file/i8uydfbu

Aby bezproblemowo działał kompost, ściągnij: http://uploaded.net/file/buf4swzo

Czysta mapa ze zwierzętami, straw modem oraz dodatkowymi dwoma trawami (ale bez modu obornika) : http://uploaded.net/file/ahk2uelm

Czysta mapa jak powyżej ale już modem obornika: http://uploaded.net/file/nwxqw08j

Forum: http://farming-simulator.pl/

Proszę o klikanie w reklamy. To pozwala na wynagrodzenie na nowe gry i na podzespoły do mojego już nie tak nowego PC ;)

Do poradnika Jak modyfikować Farming Simulator 17 - tekstury nawozów przypisano następujące tagi:

gry komputerowe giants editor symulator farmy farming simulator gry symulacyjne nowe tekstury do fs 17

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak modyfikować Farming Simulator 17 - tekstury nawozów skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...