Jak modyfikować Farming Simulator 17 - Farm Silo System GE

Poradnik dodany przez: alien1987
6729 0

Ten poradnik przeznaczony jest dla każdego, kto myśli o tym, żeby stworzyć własne gry symulacyjne. Przedstawia w przejrzysty sposób zaprojektowania silosu na wirtualnej farmie. Konieczne są do tego odpowiednie mody do farming simulator, znacznie przyśpieszające cały proces. Przy odrobinie doświadczenia można ustawić ich parametry tak, żeby spełniały wymagania wirtualnego rolnika oraz odpowiadały jego nawykom.

Należy zacząć od pobrania paczki zawierającej potrzebne pliki. Znajduje się w niej cały pakiet, dlatego też nie trzeba się martwić, że coś się przeoczy. Uruchamiamy giants editor i zaczynajmy od zaimportowania plików. Wybieramy dla niego miejsce na farmie – gdzie będzie nam najwygodniej. Można też dowolnie zmieniać jego rozmiar, aby pasował do całej kompozycji otoczenia. Symulatory farmy mają to do siebie, że konieczne jest uwzględnianie również wcześniejszych etapów pracy nad własnym gospodarstwem. Nie musimy dalej nad nim pracować, dostosowywać go ani modyfikować ścieżek, które udostępniane są w farming simulator. Wystarczy jedynie wybrać właściwe atrybuty, jakie pojawiają się w aplikacji.

Poradnik pokazuje, jak dopisać odpowiednią zawartość kody, konieczną do sprawnego funkcjonowania gry. Niektórym może się wydawać, że jest on poprowadzony za szybko, jednak dużą jego zaletą jest pokazanie krok po kroku wszystkich etapów. Bardziej doświadczony gracz będzie w stanie wykorzystać te triki. Gry komputerowe tego typu są szczególnie popularne, ponieważ zapewniają nie tylko rozrywkę, ale też w prosty sposób uczą gospodarności, podpowiadają, jak wykorzystać wiedzę w praktyce, nawet jeżeli tylko wirtualnej.

Paczka potrzebna do pracy z poradnikiem:

http://uploaded.net/file/wyokyjkr

Do poradnika Jak modyfikować Farming Simulator 17 - Farm Silo System GE przypisano następujące tagi:

gry komputerowe giants editor symulator farmy mody do farming simulator farming simulator gry symulacyjne

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak modyfikować Farming Simulator 17 - Farm Silo System GE skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...