Jak modyfikować Androida - czym jest root i czy warto go mieć

Poradnik dodany przez: AndroidMaster
38050 3

W tym poradniku wytłumaczę co to jest root, czy warto mieć root'a w telefonie, pokażę i wymienię plusy i minusy posiadania root'a i dowiecie się wszystkiego co potrzeba na ten temat. 

Na początek trzeba zaznaczyć, że poradnik dotyczy telefonów, tabletów i innych urządzeń w których zainstalowany został system Android. Model i wersja Androida jest tutaj akurat mniej ważna. A koło samego root'a narosło też wiele mitów i nieprawdziwych stwierdzeń, które też tutaj zostaną obalone. Pamiętajcie, że najczęściej jest tak, że ludzie boją się nieznanych rzeczy a to powoduje wymyślanie niestworzonych historii. Root w telefonie z systemem Android lub na tablecie to nic trudnego ani nic niesamowitego, co wymaga jakiejś tajemnej wiedzy. Root w telefonie jak i w tablecie to wiele plusów dlatego warto przejrzeć ten poradnik (o minusach też będzie, bo zawsze jest jakaś druga strona medalu).

A w skrócie root to określenie konta, które ma pełną kontrolę nad systemem. Za dużo to nie wyjaśnia, dlatego oglądajcie film.

Do poradnika Jak modyfikować Androida - czym jest root i czy warto go mieć przypisano następujące tagi:

root modyfikacje i naprawy root w telefonie co to jest root czym jest root android wgrywanie rootaa

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak modyfikować Androida - czym jest root i czy warto go mieć skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...