Jak mieć pogląd noży na botach w Counter Strike: Go

Poradnik dodany przez: rafski
58827 0

CS:GO i poradnik w którym powiemy sobie co nieco o nożach. Jak wiecie można kupować różne noże w Couter Strike. Jednak jeżeli nie wiecie który wybrać to ten trik wam w tym pomoże. Niezdecydowani, przed kupnem noża w Counter Strike będą mogli wypróbować go na "własnej ręce". Poradnik w luźnej konwencji, bo to nie ma za dużo wspólnego z poradnikami związanymi z akcją w grze i nauką grania w CS:GO na procesjonalnym poziomie.

Wygląd noży w Counter Strike to dla niektórych błahostka a dla innych coś ważnego. Jedni nie przywiązują do tego wagi a inni chcą mieć postać stworzoną typowo pod siebie. Jeżeli zastanawiasz się, który nóż w Counter Strike zakupić, to zobacz ten film. 

Instrukcja instalacji, pozwalająca na podgląd noży, jest zawarta w plikach, które możecie sobie za darmo ściągnąć spod linku podanego w składnikach. Wystarczy kliknąć i wybrać opcję "slow download" oraz wypakować całą zawartość. Natomiast jeżeli hosting przestanie działać, to proszę poinformować mnie o tym w komentarzach.

Specjalnie dla was, przygotowałem paczki w których znajduje się plik "items_game"m czyli już ze zmienionymi wartościami dla każdego modelu noża. To mocno ułatwi Wam pracę i zaoszczędzi kłopotów ;)

Natomiast wszelkie potrzebne i przydatne uwagi są zawarte w notatniku "Instrukcja".  

Składniki:

  • Link do plików: http://www.speedyshare.com/XZkWa/Noze.rar

Do poradnika Jak mieć pogląd noży na botach w Counter Strike: Go przypisano następujące tagi:

gry online i multiplayer podgląd noży noże csgo noże w counter strike counter strike noże wygląd noży w counter strike

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak mieć pogląd noży na botach w Counter Strike: Go skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...