Jak mieć "lektorski głos"

Poradnik dodany przez: Poklina
19898 0

Jest to poradnik skierowany dla ludzi, którzy Tworzą filmy, ale i nie tylko. Jeśli jesteście kimś, kto wiele czasu poświęca na obróbkę audio, bądź poprawienie jakości głosu, to ten poradnik jest zdecydowanie dla Was.

Jeśli chcemy uzyskać lektorski głos, to proponuję zmianę głosu w programie adobe audition. Wydaje mi się, że jest to odpowiednie narzędzie, aby uzyskać typowo lektorski głos.

Polepszenie swojego głosu, to warunek konieczny, żeby nasz materiał znalazł miejsce w jakiejś produkcji. Lektorski głos musi być czysty, nie powinien zawierać żadnych yyyyy, mlaśnięć czy wdechów. 

Dlatego dzisiaj pokażę Wam jak wygląda zmiana głosu w programie adobe audition. Obróbka audio nie powinna sprawić problemów, ale dla niewprawionych użytkowników może na początku wydawać się trudna. Dlatego nie ma co się zniechęcać, tylko trzeba iść na przód i próbować dalej.

Jeśli spodobał Ci się film dotyczący zmiany głosu w programie adobe audition, to subnijcie lub lajknijcie na zachętę :D. Bardzo mnie to zmotywuje :).

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak mieć "lektorski głos" skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...