Jak mieć kamuflaż za darmo w World of Tanks

Poradnik dodany przez: Pyrka7088
35549 0

Kamuflaż czołgu w WOT jest płatny i każdy kto gra w tą grę o tym wie. Natomiast jeżeli traficie na jakieś darmowe kamuflaże na stronach na których trzeba się zalogować podając swój nick i hasło do konta to na 100%to jest ściema grubymi nićmi szyta. Jeżeli naprawdę chcesz mieć fajny kamuflaż w World of Tanks za darmo to zostaje Ci tylko ta jedna opcja. Nie jest to jakiś zakazany mod World of Tanks ponieważ ten kamuflaż tylko Ty widzisz i jest to tylko taka graficzna zmiana aby grając swoim czołgiem, dla nas on lepiej wyglądał. I dlatego ten mod nie jest zakazany, ponieważ dla innych graczy Twoje ubarwienie czołgu się nie zmienia.

W składnikach macie potrzebne linki do strony z takimi kamuflażami czołgów WOT.

Sam pomysł jest ciekawy ale zdaję sobie sprawę, że jest to bardziej taka ciekawostka która zmienia wygląd naszego czołgu tylko dla nas. Jeżeli wam się podoba pomysł to korzystajcie a jeżeli nie to po prostu czeka was kupno kamuflażu czołgu w WOT. Zapraszam do poradnika i pozdrawiam.

Składniki:

  • Linki o których mowa w filmie:
  • http://mirtankov.net
  • Przetłumaczona na polski:
  • http://tinyurl.com/qexo8th

Do poradnika Jak mieć kamuflaż za darmo w World of Tanks przypisano następujące tagi:

gry online i multiplayer dodatki do world of tanks kamuflaż czołgu w wot world of tanks kamuflaż mody world of tanks world of tanks za darmo

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak mieć kamuflaż za darmo w World of Tanks skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...