Jak mieć darmową telewizję w telefonie z Androidem

Poradnik dodany przez: krychap
284707 5

Darmowa telewizja dla posiadaczy urządzeń z Androidem staje się faktem. Jeżeli posiadasz komórkę albo tablet z Androidem to możesz mieć także telewizję za darmo. Wszystko to dzięki specjalnej aplikacji Videostar Plus. Jest to platforma pozwalająca na oglądanie kanałów telewizyjnych na urządzeniach mobilnych, wszędzie tam gdzie masz dostęp do internetu. Na dzień dzisiejszy Videostar Plus oferuje do 37 stacji TV, w tym kanały muzyczne, filmowe, sportowe i edukacyjne. Macie tutaj dostęp do takich kanałów jak TV Puls, Stopklatka, Polsat Viasat (History, Explorer, Nature), Kino Polska, Kino Polska Muzyka, Filmbox (Extra, Family, Action, HD), Fightbox (HD), Sundance Channel, Family Sport, Love, DuckTV, Sportklub i Fightklub, TVTrwam, 4fun, StarsTV, RBL.TV, Russia Today, France 24 (eng), PoloTV, Da Vinci Learning, TVS, TVR, Mezzo, Motowizja, Travel Channel, TV Disco. 

Telewizja w tablecie i na innych urządzeniach z Androidem ciągle się rozwija i w najbliższym czasie będą dołączane kolejne kanały.

Do poradnika Jak mieć darmową telewizję w telefonie z Androidem przypisano następujące tagi:

gry i programy na telefon darmowa telewizja telewizja za darmo darmowa telewizja w telefonie telewizja w tablecie videostar plus

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak mieć darmową telewizję w telefonie z Androidem skomentowało 2 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...