Jak mieć Androida na laptopie lub na PC

Poradnik dodany przez: FleczerPL
36778 0

Przydatnych programów do naszego komputera jest wiele, ba, nawet jeszcze więcej. Jedne oferują lepsze zabezpieczenia, inne poprawiają wydajność, a kolejne zapewniają nam pewną rozrywkę. Są też inne przydatne programy, które są tak zwanymi emulatorami jakiegoś sytemu. Mogą to być emulatory systemów operacyjnych dużych maszyn, a mogą być to także emulatory systemów mobilnych. I tym ostatnim się dzisiaj zajmiemy.

Jednym z najpopularniejszych systemów mobilnych jest android. Dzisiaj pokażę Wam jak zrobić Android PC. Nie wiecie co to jest? To zwyczajny android na laptopie. Może być to też android zamiast Windowsa.

Android na laptopie może pełnić funkcję głównego systemu operacyjnego, bądź jedynie wirtualnej maszyny, którą otwieramy jak zwykły program. Instalacja androida na komputerze może przebiegać dość szybko, w zależności od umiejętności. Jest to super rozwiązanie, dla osób, które nie mają w domu domu tabletu, a chciałby spróbować pracy na tym systemie.

Dlatego jeżeli nie stac Cię na tablet (tańszy czy droższy?) Nie załamuj się XD W tym filmie pokażę Ci jak możesz uniknąć dużych opłat za ten drogi sprzęt. Potrzebujesz tylko własny PC lub Laptop z Windows oraz internet. To wszystko. Zapraszam do oglądania oraz wejścia na mój kana YT ::: https://www.youtube.com/user/kleksy4 Pozdrawiam!!!

Składniki:

  • Laptop
  • Wifi
  • Blue Stacks

Do poradnika Jak mieć Androida na laptopie lub na PC przypisano następujące tagi:

przydatne programy instalacja androida na komputerze android pc android na laptopie android zamiast windowsa tablet z laptopa

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak mieć Androida na laptopie lub na PC skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...