Jak kupować oryginalne gry za grosze - Humble Bundle

Poradnik dodany przez: Poklina
59579 3

Humble Bundle jest inicjatywą, akcją w której mamy sprzedaż gier komputerowych i innych dóbr cyfrowych. Niby nic ale działanie Humble Bundle jest czymś rewolucyjnym, czymś czego jeszcze w światowym internecie nie było. Na tych aukcjach i na platformie Humble Bundle to to klient, czyli ty decydujesz ile chcesz zapłacić za oferowaną grę lub inną paczkę.

Jest to naprawdę tani sposób na gry. Ale teraz już ta platforma oferuje nie tylko tanie gry komputerowe ale też inne treści. Serwis się rozrasta i pomysł chwycił i spodobał się przede wszystkim klientom i ... organizacjom charytatywnym. A to dlatego, że użytkownicy, czyli klienci decydują o tym jaki procent z zapłaconej przez nich kwoty mają dostać organizatorzy akcji, ile ma być przekazane twórcom, czyli dostawcom danego produktu a ile ma pójść na organizacje charytatywne. 

Jeżeli zastawiasz się gdzie kupować gry to Humble Bundle może być jedną z opcji i możliwości jakimi warto się zainteresować. No i dowiesz się też jak działa Humble Bundleb i jak wyglądają płatności

Składniki:

  • https://www.humblebundle.com/

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak kupować oryginalne gry za grosze - Humble Bundle skomentowało 2 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...