Jak korzystać z wirtualnych pulpitów - program Dexpot

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Pulpitowe
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 05.03.2015 / 16:34
  • Odsłony: 16 696
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

bez-problemu_pl

Do poradnika jak korzystać z wirtualnych pulpitów - program dexpot przypisano następujące tagi:

Dziś poradnik o wirtualnych pulpitach. Już koniec z nieuporządkowanymi ikonami na pulpicie. Program Dexpot pozwoli wam stworzyć niezależne od siebie wirtualne pulpity dzięki którym łatwiej będzie utrzymać porządek na pulpicie. A maksymalnie takich wirtualnych pulpitów możemy stworzyć aż dwadzieścia. To ogromna liczba i mało kto będzie używał aż tylu ekranów ale nie mniej jednak jest to możliwe. 

Do każdego wirtualnego pulpitu program Dexpot pozwala stworzyć inną tapetę inne ikony, inne rozmiary oraz nawet zmienić rozdzielczość. Natomiast samo przełączanie się podczas pracy na kilku pulpitach może odbywać się dwojako. Albo z poziomu ikon w tray'u albo za pomocą wskazanych podczas konfiguracji skrótów klawiszowych. Program Dexpot daje również inną ciekawą możliwość a mianowicie zabezpieczenie dostępu do wybranych ekranów hasłem.

Ale to nie wszystko. Mamy jeszcze kilka ciekawych pluginów, które pozwalają m.in. na integrację narzędzia z paskiem zadań w Windows 7 oraz na efektywne przełączanie pomiędzy pulpitami (efekt kostki).

Kategoria: Modyfikacje > Pulpitowe

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak korzystać z wirtualnych pulpitów - program Dexpot skomentowało 3 osób.

Pozostało 1500 znaków