Jak korzystać z płyty ratunkowej Kaspersky Rescue Disk 10

Poradnik dodany przez: bez-problemu_pl
22059 0

Dziś portal bez-problemu.pl opisuje program Kaspersky Rescue Disk 10. Jest to tzw. płyta ratunkowa, która postawi nasz komputer na nogi po awarii.Przywracanie systemu czy naprawa systemu Windows z taką płytą to sprawdzony sposób dla każdego kto ma problem z uruchomieniem się systemu.

Kaspersky Rescue Disk to obraz samouruchamiającej się płyty ratunkowej, która zawiera silnik aplikacji Kaspersky AntiVirus. To właśnie on pozwala w skuteczny sposób usunąć wszelkie wirusy z komputera bez konieczności uruchomienia systemu operacyjnego.Awaria systemu Windows często polega właśnie na tym, ze nasz system nie startuje prawidłowo albo w ogóle się nie uruchamia. Jeżeli nie jest to błąd sprzętowy, to taka płyta ratunkowa wam pomoże. Skaner zawarty w Kaspersky Rescue Disk wyszukuje i usuwa szkodliwe komponenty w postaci koni trojańskich, robaków, komponentów adware, dialerów itp.

Poza tym, warto pamiętać, że produkty Kaspersky Lab są wciąż uaktualniane i unowocześniane. Dlatego aby przywrócić system, zaleca się użycie najaktualniejszej wersji Kaspersky Rescue Disk 10.

Więcej ciekawych porad znajdziesz na www.bez-problemu.pl

Do poradnika Jak korzystać z płyty ratunkowej Kaspersky Rescue Disk 10 przypisano następujące tagi:

oczyszczanie komputera przywracanie systemu kaspersky rescue disk płyta ratunkowa naprawa systemu windows awaria systemu windows

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak korzystać z płyty ratunkowej Kaspersky Rescue Disk 10 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...