Jak korzystać z pakietu Office za darmo na dowolnym sprzęcie

Poradnik dodany przez: Growlithe
29229 0

Wciąż pakiet Microsoft Office jest najbardziej popularnym oprogramowaniem biurowym mimo, że jest płatny. Inne, darmowe rozwiązania jak OpenOffice zdążyły już zdobyć część rynku ale nadal to własnie produkt firmy Microsoft jest niezagrożonym liderem. Po wielu latach czas na rewolucję. 

Pewnie wielu z was chciało używać pakietu Office za darmo na swoim komputerze, ale jedyną legalną możliwością było pobranie i zainstalowanie 90 dniowej edycji. Ale teraz już wszystko się zmienia i już dziś możesz mieć darmowy office. A aby to było możliwe, wystarczy tylko dostęp do internetu i posiadanie konta Microsoft. Dzięki temu uzyskasz dostęp do pakietu office online, z którego będziesz mógł korzystać na różnych urządzeniach, nawet na swoim telefonie komórkowym. Wszystko legalnie i za darmo. 

Office online to świetne rozwiązanie i duże możliwości. Jeden pakiet office na wielu urządzeniach to sposób na zagwarantowanie sobie dostępu do programów biurowych w każdej sytuacji i w każdym miejscu gdzie mamy internet.

Składniki:

  • http://office.microsoft.com/online/

Do poradnika Jak korzystać z pakietu Office za darmo na dowolnym sprzęcie przypisano następujące tagi:

darmowy office microsoft office online office online pakiet office za darmo office na wielu urządzeniach

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak korzystać z pakietu Office za darmo na dowolnym sprzęcie skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...