Jak korzystać z nSpaces - tworzenie wirtualnych pulpitów

Poradnik dodany przez: Nietykalny_Kaktus
16006 4

nSpaces to aplikacja nad którą warto się zastanowić jeśli pracuje się sporo czasu przy komputerze. Jest to modyfikacja pulpitu, która pozwala na tworzenie wirtualnych pulpitów do określonych trybów pracy. nSpaces zmieni Twój wygląd ekranu głównego w zależności od Twoich potrzeb i Twoich upodobań. Na wirtualnych pulpitach które stworzysz, możesz mieć uruchomione różne programy, co wpływa na uporządkowanie i synchronizację pracy. 

Generalnie ten program to bardzo ciekawy dodatek systemowy nie tylko dla grafików i osób codziennie pracujących przy komputerach. To także dobra pozycja dla zwykłego użytkownika, który traktuje komputer po prostu jako i centrum rozrywki i centrum pracy w domu. 

Wiele pulpitów pozwala na rozwiązanie problemu wielu otwartych okien na jednym pulpicie. Oddzielne przestrzenie robocze, czyli wirtualne pulpity szybko zaprowadzą porządek i dzięki temu jeden komputer może służyć do naprawdę wielu celów. Wiele opcji i ustawień mocno ułatwia pracę i powoduje, że praca przy komputerze nabiera nowego wymiaru.

Do poradnika Jak korzystać z nSpaces - tworzenie wirtualnych pulpitów przypisano następujące tagi:

pulpitowe nspaces wirtualny pulpit tworzenie wirtualnych pulpitów wirtualne pulpity wiele pulpitów

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak korzystać z nSpaces - tworzenie wirtualnych pulpitów skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...