Jak korzystać z karty Transcend Wi-Fi SD Card - Recenzja

Poradnik dodany przez: diabelek92
17138 4

W tym filmie przedstawię krótko recenzję karty Transcend Wi-Fi SD Card i odpowiem chyba na najważniejsze pytanie, które zawsze pojawia się przy tego typu recenzjach. Czy warto kupić kartę SD z modułem WiFi?

Oczywiście każdy kto interesuje się tematem i kogo zainteresuje ta recenzja i ten ciekawy sprzęt pewnie zada sobie jeszcze kilka innych pytań w tym pytanie jakie to ma możliwości i czy na pewno taka karta SD Transcend Wi-Fi będzie mi potrzebna, czy raczej będę z niej korzystał sporadycznie. Transcend Wi-Fi SD Card to nowość w świecie jart SD i pierwsza karta z modułem WiFi. Brzmi co prawda naprawdę zachęcająco ale czy nie jest to gadżet dla miłośników nałogowego przesyłania danych? A może okaże się, że to przyszłość?

Możliwości karty Transcend Wi-Fi obejmują udostępnienie sieci Wi-Fi, do której możemy podłączyć urządzenia mobilne lub laptopa i także możliwość podłączenia jej do sieci domowej lub w biurowej. Ale uwaga. Okazuje się, że sieć zabezpieczona przez WPA2 uniemożliwia korzystanie z karty. Natomiast przy zabezpieczeniach WPA PSK/Personal wszystko działa jak powinno. 

Do poradnika Jak korzystać z karty Transcend Wi-Fi SD Card - Recenzja przypisano następujące tagi:

recenzje i testy transcend wi-fi sd card transcend wi-fi karta sd z wifi recenzja transcend wi-fi sd card karta sd z wifi opinie

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak korzystać z karty Transcend Wi-Fi SD Card - Recenzja skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...