Jak korzystać z karty Transcend Wi-Fi SD Card - Recenzja

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Recenzje i testy
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 21.12.2013 / 20:00
  • Odsłony: 12 093
  • Ocena: 4.00
  • Głosy: 1
  •  
diabelek92
Ekspert

Poradnik dodany przez:

diabelek92

Do poradnika jak korzystać z karty transcend wi-fi sd card - recenzja przypisano następujące tagi:

W tym filmie przedstawię krótko recenzję karty Transcend Wi-Fi SD Card i odpowiem chyba na najważniejsze pytanie, które zawsze pojawia się przy tego typu recenzjach. Czy warto kupić kartę SD z modułem WiFi?

Oczywiście każdy kto interesuje się tematem i kogo zainteresuje ta recenzja i ten ciekawy sprzęt pewnie zada sobie jeszcze kilka innych pytań w tym pytanie jakie to ma możliwości i czy na pewno taka karta SD Transcend Wi-Fi będzie mi potrzebna, czy raczej będę z niej korzystał sporadycznie. Transcend Wi-Fi SD Card to nowość w świecie jart SD i pierwsza karta z modułem WiFi. Brzmi co prawda naprawdę zachęcająco ale czy nie jest to gadżet dla miłośników nałogowego przesyłania danych? A może okaże się, że to przyszłość?

Możliwości karty Transcend Wi-Fi obejmują udostępnienie sieci Wi-Fi, do której możemy podłączyć urządzenia mobilne lub laptopa i także możliwość podłączenia jej do sieci domowej lub w biurowej. Ale uwaga. Okazuje się, że sieć zabezpieczona przez WPA2 uniemożliwia korzystanie z karty. Natomiast przy zabezpieczeniach WPA PSK/Personal wszystko działa jak powinno. 

Kategoria: Recenzje i testy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak korzystać z karty Transcend Wi-Fi SD Card - Recenzja skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków