Jak korzystać z Excela - adresowania względne i bezwzględne

Poradnik dodany przez: mateuszgr2
15746 0

Co to jest adresowanie względne a co to jest adresowanie bezwzględne? Nie wiesz które adresowanie wybrać i które zastosować do swojego dokumentu? Chcesz wiedzieć czym się różnią od siebie? W tym filmie wszystko zostanie wyjaśnione w bardzo prosty i przystępny sposób. Jeżeli już kiedyś próbowałeś podejść do tego tematu i zrozumieć adresowanie względne i adresowanie bezwzględne ale wytłumaczenie nie było zbyt dobrze przeprowadzone to zobacz ten poradnik. Tutaj adresowanie w Excel będzie zrozumiałe i dzięki temu będziecie mogli stosować te typu adresowania w swoich dokumentach, jak tylko zajdzie taka potrzeba. Pracując z programem Excel, każdy potrzebuje innej wiedzy a raczej chodzi o to, że każdy używa trochę innych funkcji. Sprawdź, czy adresowanie w Excel przyda się też Tobie. 

Zapraszam także do innych moich poradników związanych z programem Excel, które znajdziecie na moim profilu. Każdy poruszany temat jest wytłumaczony w sposób prosty i przystępny.

Zapraszam też tutaj: http://www.iexcel.pl/

Do poradnika Jak korzystać z Excela - adresowania względne i bezwzględne przypisano następujące tagi:

excel kurs excel adresowanie względne adresowanie bezwzględne adresowanie w excel względne i bezwzględne co to jest adresowanie względne co to jest adresowanie bezwzględne

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak korzystać z Excela - adresowania względne i bezwzględne skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...