Jak korzystać z Excel 2010 - kopiowanie tabeli

Poradnik dodany przez: Excel-i-Adam
30734 0

W tym odcinku kursu Excel 2010 zobaczycie jak kopiować tabelę i przy okazji dokładnie przyglądniemy się opcjom jakie są dostępne przy kopiowaniu. A są to między innymi wartości, formaty, szerokości kolumn itd. Dodatkowo zobaczycie jak się przygotować do formatowania. 

Odcinek poświęcony tabelkom to nie tylko pokazanie jak ładnie, kolorowo i przejrzyście można wykonać tabelę (zresztą to temat bardziej do odcinka o formatowaniu i tworzeniu tabelek w Excelu). Tutaj wszystko co związane z kopiowaniem tabeli tak, aby nie dość, że nie stracić czegokolwiek przy przenoszeniu ale także aby poprawić niedopracowaną tabelę. Przykładowo kopiując tabele w Excelu możemy automatycznie dopasować rozmiar tabeli do zawartości komórek. 

Poradniki Excel 2010 pokazują, że formatowanie tabeli, kopiowanie tabeli a także wszystkie inne funkcje i opcje z tym związane mają konkretny cel i sens a nie jest to tylko tworzenie tabeli aby dobrze wyglądała. W kursie Excel 2010, który prowadzę na swoim profilu wszystko ma swoje miejsce.

Do poradnika Jak korzystać z Excel 2010 - kopiowanie tabeli przypisano następujące tagi:

excel kurs excel 2010 poradniki excel 2010 kopiowanie tabeli przygotowanie do formatowania formatowanie tabeli

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak korzystać z Excel 2010 - kopiowanie tabeli skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...