Jak korzystać z cieniowania kolorów w Photoshopie

Poradnik dodany przez: Ashantes
22761 0

Ten poradnik dokładnie wytłumaczy wam i pokaże różne zagadnienia związane z cieniowaniem kolorów w Photoshopie. Oczywiście to nie wszytko, gdyż będzie też o wykonywaniu i tworzeniu jesiennego efektu, czyli też pobawimy się nasyceniem kolorów. Na początku poradnika macie efekt do którego będziemy dążyć. Cieniowanie kolorów i sprawy związane z nasyceniem kolorów to nie sa trudne zagadnienia i dlatego ten poradnik to jeden z prostszych tutoriali jaki znajdziecie na tym profilu. 

Obróbkę zdjęcia w programie Photoshop można wykonać na ogromną ilość sposobów a cieniowanie kolorów i nasycenie barw to tylko jedna z możliwości aczkolwiek te funkcje są często wykorzystywane, dlatego też często będziecie z nich korzystać przy innych projektach związanych z edytowaniem zdjęć w Photoshopie. 

Poradniki Photoshop które znajdziecie na tym profilu i w innych miejscach w necie szybko mogą pomóc przy nauce Photoshopa. A takie odcinki też przydadzą się osobom, które tylko jednorazowo chciałyby wykonać jakąś edycję zdjęcia.

Do poradnika Jak korzystać z cieniowania kolorów w Photoshopie przypisano następujące tagi:

obróbka zdjęć obróbka zdjęcia edytowanie zdjęć edycja zdjęcia cieniowanie kolorów poradniki photoshop nasycenie kolorów w photoshop

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak korzystać z cieniowania kolorów w Photoshopie skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...