Jak kopiować auta i mieć nielimitowaną kasę w GTA Online 1.6

Poradnik dodany przez: Neverlander
11332 0

Kto gra w GTA Online wersji 1.6 musi się na chwile zatrzymać, wziąć głęboki oddech i oglądnąć ten poradnik. Oto przed wami proszę państwa ... uwaga fanfary .... zmodyfikowana wersja glitcha, dzięki któremu macie możliwość zdobywania samochodów w GTA poprzez ich kopiowanie. Błąd w grze na to pozwala a sposób sprawdzony. Dodatkowo brak limitu czasowego. Takich sposobów na nielimitowaną kasę w GTA Online jest kilka więc miejcie oczęta szeroko otwarte. Ten wymaga współpracy z kumplem z gry ale nie jest to trudne. co prawda może nie zawsze wyjdzie (bo trzeba zgrać się czasowo ze znajomym) ale raczej w 8/10 przypadkach każdy da radę. 

Poradniki GTA Online takie jak zdobywanie samochodów w GTA za free poprzez błędy (czyli tzw. glitche) w grze to praktyczne ciekawostki z których można skorzystać. Jeżeli nie lubisz tego typu akcji to chociaż doceń fakt, że ktoś znalazł i opracował wykorzystanie danego błędu. 

Podsumowując poradnik: kopiowanie aut jako sposób na nielimitowaną kasę w GTA Online. 

Do poradnika Jak kopiować auta i mieć nielimitowaną kasę w GTA Online 1.6 przypisano następujące tagi:

gry online i multiplayer gta online zdobywanie samochodów w gta poradniki gta online gta online glitche nielimitowana kasa w gta

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak kopiować auta i mieć nielimitowaną kasę w GTA Online 1.6 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...