Jak izolować wokal z plików muzycznych

Poradnik dodany przez: JamJestJay
33443 5

Poradnik pokazuje w jaki sposób można wyizolować, oddzielić wokal od muzyki. Nie jest to proste zadanie a samo oddzielanie wokalu od muzyki jest czynnością już dosyć mocno profesjonalną. Mimo to, nie zawsze możemy spodziewać się idealnego efektu, gdyż często w gotowym pliku zostają "niedobitki" muzyczne. Można natomiast próbować je niwelować w dalszym procesie edycji pliku muzycznego. 

Jeżeli zajmujesz się nawet amatorsko czy hobbystycznie edycją plików mp3 to ten temat i to zagadnienie pewnie nie raz spotkałeś w trakcie zabawy z muzyka i jej edycją. Teraz na pewno trochę łatwiej będzie Ci podjąć wyzwanie wycinania wokalu. A jeżeli zastanawiasz się jak usunąć wokal z piosenki to też na podstawie zawartych tutaj porad będziesz w stanie to zrobić. zobacz na czym to wszystko polega.

Jeśli poradnik dla was okazał się pomocny i to było to, czego szukaliście, to zapraszam do polubienia i do subskrybowania kanalu. Wiadomo, więcej subskrypcji to więcej filmów.

http://www.robertwilenski.com/

Składniki:

  • Voice Trap VST:
  • http://www.cloneensemble.com/vt_main.htm

Do poradnika Jak izolować wokal z plików muzycznych przypisano następujące tagi:

obróbka audio edycja plików muzycznych wycinanie wokalu jak usunąć wokal z piosenki oddzielenie wokalu od muzyki edycja plików mp3

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak izolować wokal z plików muzycznych skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...