Jak importować wiadomości z innych kont do Gmaila

Poradnik dodany przez: Fregata
17534 0

Czy wiecie że posiadając pocztę Gmail można utworzyć własne centrum zarządzania wiadomościami e-mail? Bardzo przydatną opcją na skrzynce Gmail jest możliwość importowania wiadomości do Gmaila z innych kont. Jeżeli nie wiesz jak to zrobić, to zapoznaj się z tym poradnikiem. Koniec z logowaniem się na innych skrzynkach. Wystarczy do tego tylko Gmail. 

Przekazywanie maili z innych kont jest bardzo przydatną sprawą. Oczywiście spod Gmaila też będziemy mogli z zaimportowanych skrzynek wysyłać maile. To bardzo ułatwia sprawę. Samo podłączenie innych maili pod Gmaila jest proste i kiedy zobaczycie co i jak zrobić, to samodzielnie bez problemu sobie poradzicie. Importowanie poczty e-mail to tak naprawdę kilka podstawowych ustawień. Natomiast przy wysyłaniu wiadomości będzie można szybko zmienić pocztę z której ta wiadomość ma pójść. Wygodnie sprawnie i szybko. A na pewno wiele osób męczy ciągle logowanie się na różne skrzynki pocztowe. Bardzo polecam takie podłączenie innych maili pod Gmaila.

Do poradnika Jak importować wiadomości z innych kont do Gmaila przypisano następujące tagi:

google import wiadomości do gmail importowanie poczty e-mail gmail import wiadomości podłączenie innych maili pod gmaila przekazywanie maili z innych kont

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak importować wiadomości z innych kont do Gmaila skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...