Jak idlować w Counter Strike GO bez pogarszania statystyk

Poradnik dodany przez: dudaqqq
18063 0

Prosty sposób na to aby twoje KAD się nie zmieniało kiedy idlujesz. Jak wiecie, większość serwerów Counter Strike ma możliwość osiągnięć, przez co stoicie cały czas a ludzie mogą was zabić. Dlatego dziś pokaże wam jak nie pogarszać w ten sposób swoich statystyk. 

Poradniki Counter Strike pozwalają bardzo wiele nowych i nieznanych rzeczy poznać i nawet doświadczeni gracze z nich korzystają bo przecież trudno jest wiedzieć wszystko. Tutaj jest podobnie. Problem statystyk KAD dotyczy bardzo wielu graczy a sposób na unikanie pogarszania statystyk nie dość, że brzmi ciekawie to na bank się przyda i będziesz z niego korzystał. W końcu nikt nie chce mieć "skopany" statystyk KAD przez idlowanie. W CS jest dużo możliwości ale niektóre rzeczy sa banowane. Ten pomysł i ten sposób jest sprawdzony wiec spokojnie możecie go używać. No chyba, że tego typu statystyki nie są dla was ważne.

Poradniki Counter Strike tego pokroju to świetna pomoc dla każdego zapalonego gracza. zobacz jak to wygląda i sam stosuj ten trik.

 

Do poradnika Jak idlować w Counter Strike GO bez pogarszania statystyk przypisano następujące tagi:

gry online i multiplayer idlowanie w counter strike counter strike poradniki poradniki counter strike idlowanie w cs statystyki kad

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak idlować w Counter Strike GO bez pogarszania statystyk skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...