Jak hackować telefony Samsung - spreparowana strona www

Poradnik dodany przez: tomek10861
24657 5

Poradnik przedstawia stworzenie i przygotowanie strony WWW, która przywraca przywracająca telefon do ustawień fabrycznych. To jest jedna z możliwości jakie możemy wykorzystać aby zrobić komuś dowcip z telefonem. Ale jeżeli taki pomysł jest nieco za mocny, to mniej drastycznym rozwiązaniem może być przykładowo wstawienie kodu, który resetuje telefon lub kodu wyświetlającego numer IMEI. To nieszkodliwe psikusy z telefonem, które na pewno mocno zirytują właściciela. Zastanawiając się co zrobić z telefonem kolegi, siostry lub z telefonem jeszcze kogoś innego, zwykłe jego schowanie lub zmiana języka to trochę oklepane żarty. Z telefonem można zrobić coś naprawdę zaskakującego. Zobaczcie i sami się o tym przekonajcie.

Pamiętajcie, że ten filmik powstał tylko i wyłącznie w celach informacyjnych a autor filmu nie bierze odpowiedzialności za wykorzystanie przedstawionych tutaj porad, wskazówek i informacji w celach niezgodnych z prawem.

--------------

Informacja o licencji: http://www.freestockmusic.com/license-agreement/

Link do podkładu muzycznego: http://www.freestockmusic.com/2011/electronic-production-music/free-electronic-production-music-neurotica/

Składniki:

  • Komputer

Do poradnika Jak hackować telefony Samsung - spreparowana strona www przypisano następujące tagi:

samsung żart z telefonem dowcip z telefonem hackowanie telefonów psikus z telefonem co zrobić z telefonem kolegi

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak hackować telefony Samsung - spreparowana strona www skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...