Jak hackować różne gry na Androida [ROOT]

Poradnik dodany przez: Truerro
67952 0

Hackowanie gier Android ... czyli coś dla wszystkich, którzy lubią "pogrzebać" sobie w aplikacjach i grach aby pozmieniać co niektóre rzeczy. Najczęściej będzie to wynik albo uzyskane osiągnięcia ale możliwości zmian jest całkiem całkiem trochę (to też zależy od gry i od tego jak bardzo jest rozbudowana i złożona. Im więcej rzeczy można zrobić w grze, tym więcej będzie można sobie pozmieniać). 

Zmiana wyników w grach Android to coś takiego jak zmiana danych we właściwościach systemu Windows. To tylko powierzchowna zmiana, która dobrze wygląda. Sposób działa zarówno na gry jak i na aplikacje. Ale to nie wszystko, często gry na Androida są darmowe ale w trakcie gry można coś dokupić aby ułatwić sobie grę. To też można hakować aby mieć praktycznie pełną wersję każdej gry bez konieczności dokupowania różnych rzeczy w grze. Wszystko zobaczycie na praktycznym przykładzie w poradniku, więc oglądajcie. A i jeszcze jedno. Aby była możliwość hakowania gier na Androida wasz telefon musi posiadać Roota.

Do poradnika Jak hackować różne gry na Androida [ROOT] przypisano następujące tagi:

gry i programy na telefon gry na androida hackowanie gier android gry na androida hack zmiana wyników w grach android jak hakować gry na androida

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak hackować różne gry na Androida [ROOT] skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...