Jak grać w WOT - jak i gdzie strzelać plus obrona

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Gry online i multiplayer
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 19.10.2014 / 20:00
  • Odsłony: 23 642
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

Pyrka7088

Do poradnika jak grać w wot - jak i gdzie strzelać plus obrona przypisano następujące tagi:

World Of Tanks i porady związane z tym jak strzelać, gdzie strzelać i jak się bronić, czyli to co każdy gracz na początku chce poznać aby nie być tylko metalowym mięsem armatnim lub nie służyć innym za tarczę strzelniczą. W takich grach jak World Of Tanks, porady są na wagę złota. Gracze są coraz lepsi a Ty nie chcesz zostać z tyłu. No i na początku strasznie frustrujące jest to, kiedy nikogo nie możesz zlikwidować, tylko sam ciągle obrywasz. Az się nie chce grać. Ale filmów z WOT i poradnikami jest naprawdę wiele. Strzelanie w WOT, czy też obrona w WOT (o której gracze często zapominają), to popularne tematy poradników. 

Każdy musi pamiętać, że sama umiejętność celowania to nie wszystko w tej grze. Trzeba wiedzieć jak i gdzie trafić i jak się ustawić aby odnosić jak najmniej obrażeń. 
Obrona w WOT nie powinna być pomijana. W końcu to nie jest gra w której jedziemy na pałę czołgiem, rozbijając wszystko dookoła.  Zobacz jak grać w World of Tanks pod kątem strzelanie, obrony i tego typu rzeczy.

Kategoria: Gry > Gry online i multiplayer

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak grać w WOT - jak i gdzie strzelać plus obrona skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków