Jak grać w WOT - jak i gdzie strzelać plus obrona

Poradnik dodany przez: Pyrka7088
27539 0

World Of Tanks i porady związane z tym jak strzelać, gdzie strzelać i jak się bronić, czyli to co każdy gracz na początku chce poznać aby nie być tylko metalowym mięsem armatnim lub nie służyć innym za tarczę strzelniczą. W takich grach jak World Of Tanks, porady są na wagę złota. Gracze są coraz lepsi a Ty nie chcesz zostać z tyłu. No i na początku strasznie frustrujące jest to, kiedy nikogo nie możesz zlikwidować, tylko sam ciągle obrywasz. Az się nie chce grać. Ale filmów z WOT i poradnikami jest naprawdę wiele. Strzelanie w WOT, czy też obrona w WOT (o której gracze często zapominają), to popularne tematy poradników. 

Każdy musi pamiętać, że sama umiejętność celowania to nie wszystko w tej grze. Trzeba wiedzieć jak i gdzie trafić i jak się ustawić aby odnosić jak najmniej obrażeń. 
Obrona w WOT nie powinna być pomijana. W końcu to nie jest gra w której jedziemy na pałę czołgiem, rozbijając wszystko dookoła.  Zobacz jak grać w World of Tanks pod kątem strzelanie, obrony i tego typu rzeczy.

Do poradnika Jak grać w WOT - jak i gdzie strzelać plus obrona przypisano następujące tagi:

gry online i multiplayer jak grać w world of tanks wot poradniki strzelanie w wot obrona w wot world of tanks porady

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak grać w WOT - jak i gdzie strzelać plus obrona skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...