Jak grać w The Forest Co-Op

Poradnik dodany przez: rafski
139706 0

Tu dowiecie się jak stworzyć grę w The Forest Co-op i jak grać za znajomymi ze znajomymi przez Hamachi. Gra The Forest może być uruchomiona w trybie kooperacyjnym ale tylko przez program Hamachi właśnie. Dziś w tym poradniku będzie pokazane dokładnie co i jak trzeba zrobić aby skonfigurować i ustawić program Hamachi. 

Zobacz jak grać ze znajomymi w The Forest. A jeżeli nawet nie mieliście styczności z Hamachi to nie problem. W składnikach macie link do programu a reszta jest w poradniku. The Forest Co-Op to świetna rozgrywka i naprawdę wszystkim polecam, bo gra przez Hamachi daje super możliwości. Sami sprawdźcie jak to wygląda i jak grać ze znajomymi w The Forest. Działajcie i zapraszajcie znajomych do super zabawy. Szkoda, że gra oryginalnie nie ma domyślnie takiej funkcji. Ale na szczęście jest Hamachi i inne możliwości. 

Zapraszam do poradnika i do skorzystania z tego pomysłu. Sprawdzony sposób i super zabawa. wystarczy trochę pobawić się w ustawieniach i tryb kooperacji w grze The Forest jest gotowy.

Składniki:

  • Link (nie reflink) do Hamachi:
  • https://secure.logmein.com/products/hamachi/

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak grać w The Forest Co-Op skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...